Jesteś tu » SITP » Seminarium ZAKOPANE JESIEŃ 2017 - OCHRONA PRZECIWPOŻAROWA W BUDOWNICTWIE
Seminarium ZAKOPANE JESIEŃ 2017 - OCHRONA PRZECIWPOŻAROWA W BUDOWNICTWIE
         Uprzejmie informujemy Państwa, że w dniach 19–21 października 2017 r. w Ośrodku „Rewita WDW Kościelisko” w Zakopanem - Kościelisku odbędzie się Seminarium Naukowo-Techniczne Zakopane - Jesień 2017  na temat:

   OCHRONA PRZECIWPOŻAROWA W BUDOWNICTWIE

Seminarium organizuje Małopolski Oddział Stowarzyszenia Inżynierów i Techników    Pożarnictwa i Izba Rzeczoznawców SITP. Jest to kontynuacja cyklicznych, wiosenno - jesiennych spotkań organizowanych w Zakopanem, przeznaczonych dla projektantów, architektów i osób nadzorujących procesy budowlane, rzeczoznawców budowlanych i do spraw zabezpieczeń przeciwpożarowych, strażaków PSP, inspektorów ochrony przeciwpożarowej i innych osób zajmujących się na co dzień sprawami ochrony przeciwpożarowej budynków, jak również przedstawicieli firm i osób zainteresowanych tą problematyką. Do prelekcji zaproszono autorytety z dziedziny ochrony przeciwpożarowej.
W trakcie Seminarium spróbujemy odpowiedzieć na szereg pytań nurtujących nasze środowisko związanych z ochroną przeciwpożarową.
Szczegółową informację o Seminarium i program Seminarium przekazujemy w załączeniu.

Będzie nam niezmiernie miło, gdy Państwo wyrażą chęć uczestnictwa w Seminarium i zgłoszą się oraz zarejestrują wyłącznie poprzez stronę internetową www.seminarium.sitp.org.pl

Informacje dodatkowe na temat Seminarium zamieszczone są na internetowej stronie www.seminarium.sitp.org.pl oraz na stronie Małopolskiego Oddziału SITP www.sitpkrakow.pl

Komunikat dodatkowy::Informujemy, że pierwotnie ustalony termin Seminarium w dniach 5-7 października br., ze względu na okoliczności, na które Organhizatorzy nie mieli wpływu, uległ przesunięciu.
Za zaistniałą sytuację uprzejmie przepraszamy. 


O r g a n i z a t o r z y

informacja o Seminarium
informacja o Seminarium
program Seminarium
program Seminarium