Jesteś tu » SITP » Ogólnopolskie Seminarium - Warsztaty Projektowe - Forum Wystawców w Warszawie PRAKTYKA STOSOWANIA PRZEPISÓW TECHNICZNO-BUDOWLANYCH I OCHRONY PRZECIWPOŻAROWEJ
Ogólnopolskie Seminarium - Warsztaty Projektowe - Forum Wystawców w Warszawie PRAKTYKA STOSOWANIA PRZEPISÓW TECHNICZNO-BUDOWLANYCH I OCHRONY PRZECIWPOŻAROWEJ
Zarząd Główny i Izba Rzeczoznawców Stowarzyszenia Inżynierów i Techników Pożarnictwa zaprasza na ogólnopolskie seminarium, warsztaty projektowe i forum wystawców organizowane w dniach 23 – 24 maja 2017 r. w gmachu Naczelnej Organizacji Technicznej przy ul. Czackiego 3/5 w Warszawie nt.

Praktyka stosowania przepisów techniczno-budowlanych
i ochrony przeciwpożarowej

W panelu seminaryjnym przedstawione będą najważniejsze dla projektanta i rzeczoznawcy rozwiązania projektowe zabezpieczeń przeciwpożarowych, stanowiące rozwiązania równorzędne w stosunku do określonych w przepisach techniczno-budowlanych, pozwalające na zastosowanie nowoczesnych rozwiązań bez konieczności stosowania odstępstw.
Panel warsztatowy poświęcony będzie ćwiczeniom metodyki projektowania systemów oddymiających oraz zastosowania cyfrowego wspomagania projektanta i rzeczoznawcy w procesie projektowania i uzgadniania projektu budowlanego.
Seminarium i warsztatom towarzyszyć będzie forum wystawców technicznych zabezpieczeń przeciwpożarowych. W trakcie forum przewidziane są indywidualne prezentacje najciekawszych rozwiązań oferowanych przez producentów i dostawców.

Szczegółowe informacje, program i warunki uczestnictwa dostępne są na dedykowanej platformie internetowej:  www.seminarium.sitp.org.pl           
Dodatkowych informacji o Seminarium udzielają organizatorzy: Krzysztof Dąbrowski i Ryszard Małolepszy tel. 22 620 32 25; 22 850-37-56.

O r g a n i z a t o r z y